Prodej stavební parcely 1018 m², Rabí

 Jiří Zuda

Nemovitost nabízí

JAKŠ - reality s.r.o.

JAKŠ - reality s.r.o.

Sušice, náměstí Svobody 50

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej slunný, prostorný, pozemek o výměře 1.018 m2, ležící v klidné části města Rabí s úžasným přímým výhledem na dominantní zříceninu hradu Rabí. Dle platného územního plánu městečka Rabí je pozemek určený k výstavbě rodinného domu k bydlení – plochy smíšené obytné maloměstské – SM, v městské památkové zóně, ochranném pásmu hradu Rabí a v prostředí kulturních památek jsou stanoveny specifické regulativy a využití. Přípustné stavby: rodinné domy spojené s přiměřeným hospodářským využitím; stavby pro bydlení s nejvýše 3 byty; stavby pro veřejné ubytování v soukromí vč. penziony; stavby pro individuální rekreaci; historické hospodářské objekty hospod. usedlostí…. Podmínky a zásady uspořádání vč. zásadních podmínek ochrany krajinného rázu: Výšková a prostorová regulace funkčních ploch SM musí respektovat pravidla pro využití MPZ Rabí a OP NKP zříc. hradu Rabí; min. podíl zeleně bude 30% ploch poz.; výšková regulace: objekty budou přízemní, max. 3 nadz. podlaží a podkroví; parkování musí být řešeno na poz.. Popis a poloha: Krásný, rozlehlý, částečně oplocený (¾) pozemek s výhledem na hrad. Skrze pozemek v západní části pozemku prochází v zemi v kamenině potůček, do kterého se může svést přepad s budoucí ČOV či septiku. Pozemek celkem: 1.018 m2; Rozměry: délka cca 39 m x šířka cca 26 m. Inženýrské sítě: Elektřina: v dosahu; možnost připojení po dohodě s firmou ČEZ; Voda: v dosahu (cca 20 m); možnost napojení na obecní vodovodní řad v obecní cestě; Odpad: neřešen; nutno řešit vlastní ČOV s retenční nádrží na dešťovou vodu; Ojedinělá možnost koupě krásného stavebního pozemku přímo pod hradem Rabí ve velmi klidné již zastavěné části za odpovídající cenu 2.455 Kč/m2 v této turisticky zajímavé lokalitě Rabí (515 m.n.m.), kde je veškerá občanská vybavenost (obchod, obecní úřad s poštou, oblíbený zatopený vápencový lom na koupání, restaurace u „Vystřeleného očka“, sportovní a dětské hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, hrad Rabí, řeka Otava, BUS a vlak. spojení do Sušice 10 km a Horažďovic 7 km) a turistické vyžití s historickou atmosférou. Nutno vidět klidnou lokalitu, výhled na hrad a ideální velikost pozemku.

Základní údaje

Dopravní spojení Autobus, Silnice
Zdroje vody Veřejný vodovod
Zdroje vody Veřejný vodovod
ID nemovitosti 1336
Plocha celková 1 018 m²
Plocha pozemku 1 018 m²
Plocha užitná 1 018 m²
Cena 2 500 000 Kč Spočítat hypotéku

Poloha na mapě

Nemovitosti nabízí

POSLAT DOTAZ

JAKŠ - reality s.r.o.

Sušice, náměstí Svobody 50

Zobrazit kompletní nabídku RK

JAKŠ - reality s.r.o.

Sdílet nemovitost

TOPlist